GK Grup, 1999 yılında kaba ve ince inşaat yapmak amacıyla kurulmuştur. 2002'den bu yana inşaat taahhüt işleri yapan ve genellikle ana üretici inşaat firmalarıyla çalışan GK Grup, 2008 yılında yeni bir misyon edinerek yapılanmasını yenilemiştir. Kurulduğu günden bu güne kadar ana üretici firmalardan aldığı inşaat taahhüt işlerini  inşaat sektörünün son imkanlarını da kullanarak başarı ile ve zamanında bitirmeyi ilke ednmiştir.

Vizyonumuz

Gelişmelere ve yeniliklere açık olan organizasyon yapımızla, yaratmış olduğumuz güvenirliği tüm çalışanlarımızla geliştirerek sektörümüzün lider kuruluşlarından biri olmak kurumsal vizyonumuz olmuştur.

Misyonumuz

Vizyonumuzdan aldığımız gücü süreklilik haline getirerek oluşturduğumuz bilgi, tecrübe ve deneyimi, tüm çalışmalarımızla, müşterilerimizle ve sektörümüzdeki diğer firmalarla paylaşarak toplumsal gelişimi sağlamak kurumsal misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Kurmuş ve Uygulamakta olduğumuz ISO 9001 : 2013 Kalite Yönetim Sistemini ve insan kaynaklarımızı sürekli geliştirerek inşaat sektöründe taahhüt ettiğimiz projeleri eksiksiz yerine getirmek topluma ve çevreye duyarlı olmak ve operasyonel hatalarımızı minimize etmek, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak kalite politikamızdır.

YÖNETİM TAAHHÜDÜMÜZ

GK Grup bünyesinde kurulan ISO : 9001 - 2013 Kalite Yönetim Sisteminin ve kurumsal gelişimin sürecimizin eksiksiz ve sorunsuz işlemesine her türlü kaynak desteğini vererek ve çalışma ortamını yaratarak kurumun amaç ve hedeflerine ulaşmasını sağlamak yönetim taahhüdümüzdür.